Alüminyum Yedek Parça İmal

  1. Ev
  2. Ürünler
  3. Alüminyum Yedek Parça İmal
    1. Paneller Kapak İşlenmişBizim fabrikasyon kapak panelleri çekilmiş olabilir ve farklı tasarımlar ve şekiller içine uydurulabilir.
      Biz değirmen bitmiş veya Eloksal teklif, toz boya vb teklif etmekteyiz. Geribildirim formu

Biz geniş bir yelpaze ile fabrikasyon alüminyum kapak, panel, alüminyum üretim çit, parmaklık imalatı yanı sıra alüminyum çerçeve ve küpeşte imalatçılar, donanım, döküm, kavisli ve özel alüminyum imalatçılar gibi alüminyum imalat parçaları dahil olmak üzere alüminyum imalatlar yapmaktayiz. Müşterilerimize dünya çapında alüminyum imalat bileşenleri ve ürünleri sipariş etmek için yapılan birçok fabrikasyon var. Engin tecrübemiz sizin için kaliteli alüminyum imalat ürünleri tedariği sağlar

Çin'in Guangdong eyaletinde bulunan Fenglu, bir alüminyum ürün üreticisidir. Firmamız birçok sanayi için özel alüminyum imalat hizmetleri sunmaktadır. Biz alüminyum tasarım, hızlı prototip, mühendislik, kalıp ve üretim ile OEM ve ODM müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Biz alüminyum imalat parçaları, alüminyum pencere ve kapılar, alüminyum sürme pencere, kanatlı pencere, vs sunmaktayız.