1. Ev
  2. Hakkımızda

Küresel ekonomi, kümülatif enerji ihtiyaçlarımızı ilerletmeye ve genişletmeye devam ederken, yapı malzemeleri talebi katlanarak artmaktadır. Bir yapı malzemesi olarak alüminyumun üstün avantajlarından biri, hafif, mukavemet ve oldukça geri dönüşümlüdür. Katma değerli alüminyum ürünler enerji tüketimini düşürür ve enerji giderlerinden büyük oranda tasarruf sağlarken birçok uygulamada karbon emisyonlarını büyük ölçüde düşürür. Alüminyum çatılar güneş ışığının yüzde 95'ini yansıtır ve bina enerji verimliliğini önemli ölçüde artırır. Yüksek geri dönüştürülmüş ve hafif alüminyum ambalaj nakliye maliyetlerinden ve karbon emisyonlarından tasarruf sağlar. Birçok çalışma, alüminyumun, birçok sanayide çelikten% 20 daha düşük yaşam döngüsü enerji tüketim oranına sahip olduğunu göstermiştir. Son derece verimli ve yeşil dostu yapı malzemelerinin mükemmel kombinasyonu için lütfen Fenglu'yu seçin.

Biz Çin'de merkezi bir büyük ölçekli alüminyum ekstrüzyon üreticisiyiz. Fenglu'nun ana odak noktası alüminyum pencere, kapı, perde duvarları, cepheler, çitler, korkuluklar, korkuluklar, balkonlar, kolonlar, bölmeler, gardırop panelleri, mobilya rayları, ısı emici, radyatör, silindir, boru, tüp , Çatı ekstrüzyonları, biçme işi ekstrüzyonları, formlu çalışma panelleri, kaynaklı kafes kirişleri ve ekstrüzyonların herhangi bir özel şekli, bu ürünlerin birçoğu eloksal (hem dikey hem de yatay) ve toz boya ile (dikey ve yatay) hem de 13.50 metrelik bir maksimum uzunluk.

Şirketimiz kısa sürede paha biçilmez uzmanlığın kazandırılmasına ve değerli tecrübeye sahip olmasına yönelik olarak 30 yıllık tecrübeye sahip olacak. Bu zor kazanılan endüstri bilgisi, Fenglu'ya müşterilerimize, yüksek kalitede, enerji açısından verimli alüminyum ekstrüzyon ürünleri ile çok rekabetçi fiyatlarla ürünler sunma imkanı veriyor. Çin'deki hızlı tren endüstrisi hızlı bir gelişme gösterdi ve bununla birlikte alüminyum için talep, Fenglu'nun çok memnun olan demiryolu endüstrisi müşterilerine bu ürünlerin büyük bir bölümünü sağladığı için hızla yükseldi. Diğer Fenglu'nun hizmet verdiği işletme türleri, tren istasyonlarının, havaalanlarının, alışveriş merkezlerinin, okulların, bankaların, oteller, hastanelerin, spor stadyumlarının, ofis cephelerinin ticaret binaları, Fenglu nitelikli personelinin şirketin omurgasına olduğuna inanmaktadır. 8.000'in üzerinde güçlü bir işgücünü kurduk. 800 ton ila 10.000 ton arasında değişen 100'den fazla ekstrüzyon presini kullanan bu çok güçlü operatörler, yıllık 600.000 mt alüminyum ekstrüzyon üretim kapasitesine ulaştı.

Fenglu, Çin ve Tayvan'ın her yerinde 4000'den fazla "marka" distribütörü ve perakendecisi kurarak ağırlıklı olarak iç pazara odaklanmıştır. Fenglu, Çin'de satış hacmi ve satış ağı açısından alüminyum uygulamaları ile inşaat sektöründe endüstri lideri. Yurtdışı pazarlarımız, 80'den fazla farklı ülkeden ve bölgeden 600'ü aşkın uluslararası müşterimiz ve distribütümüzle birlikte hızlı bir büyüme yaşamıştır ve kapsamlı yurt dışı imalat tesislerimizi ziyaret etmek için tüm denizaşırı müşterilerini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kalite kontrolü, Fenglu iş felsefesinin büyük bir bölümünü oluşturur ve her zaman Avrupa ve ABD standartlarına (ör. ABS, DNV, Qualicoat, Qualanod, ASTM - B211, DIN - 17615, BS - 1474, BS EN - 755, vb.

Daha fazla bilgi veya soru sormak için lütfen herhangi bir zamanda iletişime geçmekten çekinmeyin.

Tel.: +86-757-85571632
+86-757-85518832
Fax: +86-757-85518581
+86-757-85529377
E-mail: export@fenglu-alu.com
fenglualu@yahoo.com
İlgili Kişi: Scott Lee