1. Ev
  2. Hakkımızda
  3. Etkinlikler
1990

Fengchi Paslanmaz Çelik ve Alüminyum Ürünleri Fabrikası Fenglu Alüminyum Corporation selefi kuruldu.

1995

Fenglu "Müşteri Güvenilir Ürün." Belgesi ile onurlandırıldı

1997

Fenglu Çin'de ilk kuruluşlarından biri "Ürün Kalite Belgesi" ve "Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme." Sertifika verilecek olan.

1998

Şirketimizin adı Guangdong Fenglu Alüminyum Ürünleri Fabrikası olarak değiştirilmiştir. Biz Almanya TUV-ISO9002 sertifikası verildi, İnşaat, ÇHC Bakanlığı "Önerilen Ürünler" sertifika ve sertifika "Guangzhou İnşaat Malzemesi Ürün uygulanıyor".

1999

Fenglu Çin yapısal metal yapı derneği tarafından "Alüminyum Ürünleri Araştırma Üretim Bankası" için sertifika verildi.
Aynı yıl, Fenglu Alüminyum Ürünleri Company, Ltd Lei Cheng ilçesinde, Lei Zhou Şehrinde 600 özürlü ve terkedilmiş bebekler için kullanilmak üzere, Lao Xiuyu için 3 katlı villa bağışladı.

2000

Fenglu kendisi inşa etmek için Sanshui şehirin de yaklaşık 700.000 metre karelik arazi satın aldı.

2001

Fenglu şirket adı Guangdong Fenglu Alüminyum Company Ltd olarak değiştirildi. San Shui Bankası'ndaki Bizim ilk proje tamamlandı.
Alüminyum ekran kapı ve pencere, yıllık konferansında inşaat ve uzmanların ulusal bakanlığının lideri Fenglu Alüminyum Company Ltd ziyaretinde Bize "İnşaat Proje Tavsiye Edilen Ürün" sertifikasını verdi.

2002

Fenglu ya"Guangdong Eyaleti Ünlü Markası"yanı sıra "Çin'in En İyi 10 Alüminyum Extruder Üretim İşletmelerinden biri." belgesi verildi.Biz Çin in Avrupa-kapı ve pencere tekniği dernek ve yapısal metal yapı dernek başkanıyız. Huang Longyun, Foshan City diğer liderleri ile Guangdong İl Komitesi eski Daimi Komitesi, Foshan City TBM Sekreteri Fenglu ziyaret etti.
Fenglu, Çin Film Güney Sinema Devre Company Ltd ile çalıştı ve Fenglu Çin Film Güney Sinema devre Şirketi Ltd kuruldu, İlkkez Çinli bir üretici firma, film ve film endüstrisinin bir şirket ile çalıştı.

2003

Bizim için şu sertifikalar verilmiştir "Kalite Kontrol ürünleri Muaf," Guangdong Eyaleti "Famous Marka"belgesi ve ". Kapsamlı, büyük kesiti, özel alüminyum alaşım ekstrüzyon üretim hattı kuruldu IQNET" belgesi.
TBM Merkez Komitesi,eski TBM Güvenlik Zhang Dejiang olan Politbüro Daimi Komitesi üyesi San Shui Base Fenglu Şirket ziyaret etti. Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Katar Büyükelçisi ve devlet memuru da Fenglu Firmasını gezdi.
Fenglu Şirketi "Fenglu Alüminyum Company Ltd Kupası"bayan basketbol müsabakası, San Shui Ming Chang Fu Spor Merkezinde Çin ve ABD arasında bir maç yaptı.

2004

Biz Norveç'in Register "DNV" sertifikasını aldık. Biz Şangay F1 için Çin'de tek tedarikçi olarak tayin edildik. San Shui Bankası'ndaki ikinci proje bir kısmı kuruldu. TBM Guangdong İl Komitesi, Guangdong Eyaleti Valisi Sekreter Yardımcısı Huang Huahua Fenglu Şirket ziyaret etti. Biz Pekin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Malzeme Bilimi Enstitüsü ve Orta-Güney Çin Üniversitesi Teknoloji ile çalışmaya başladık.

2005

Biz "Çin Uzay için Özel Alüminyum" ve "Çin'in Uzay Kooperatif Ortağı."Ünvanı aldık.
Fenglu Jin Ben de ve Güney Batı San Shui de Merkez İlköğretim Okulu Eğitim Binası inşa etmek için 1 milyon yuan, Güney-Batı San Shui de Huzur evi için 200 bin yuan bağışladı. Ayrıca San Shui bölgesinde Guangcai Vakfı'na 200 bin yuan verdi.

2006

Fenglu ", Çin Askeri Sanayi Kalite Sistem Belgelendirme" almak için ilk kuruluşlarından biri olan ve pek çok diğer il ödül ve dereceler aldı. Biz ISO 14001 Çevre Sistem belgelendirme, HOSMSİş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirmelerini geçtik ve kurulan en uzun yatay Çin'de ki üretim hattı (13.5 metre). Fenglu Basketbol Kulübü başladı ve Fenglu Takım Foshan bölgesinde kurulan ilk profesyonel erkek basketbol takımı
Biz iyi bir performans ile son derece karmaşık kesitleri geliştirmek için Pekin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile işbirliği yaptık.
Fenglu, çevre dostu,alüminyum alaşım yeni bir türü geliştirdi 6043 alüminyum çağırdı. Çin in yeni kayıtlı alüminyum alaşımı oldu bu, ve bunun için bir patent alındı.

2007

Biz ", Merkez Geliştirme Endüstriyel Alüminyum Ekstrüzyon Ürünleri Teknik Araştırma " ve "Çin'in ünlü markası" Guangdong Eyaleti "İl Kurumsal Teknoloji Merkezi" olarak seçilmiştir Ulusal Standardizasyon Komitesi tarafından bir "AAAA standart performanslı kurumsal" olarak ödüllendirildi. Fenglu hazırlanması ve Ulusal Standart öngören sorumlu yerleştirildi "Mimari Alüminyum Alaşımlı için enerji tüketmek Sınıflandırma Standardı."

Tel.: +86-757-85571632
+86-757-85518832
Fax: +86-757-85518581
+86-757-85529377
E-mail: export@fenglu-alu.com
fenglualu@yahoo.com
İlgili Kişi: Scott Lee