1. Ev
  2. Teknoloji
  3. Ürün İnceleme

Firmamızın ürün kalitesi kontrol satınalma hammadde kontrol, yarı bitmiş ürünler muayene kontrolü ve bitmiş ürünlerin son muayene de dahil olmak üzere, ürünlerin üretim ders dayanmaktadır. Hammadde muayene bir "tespit ve rapor test" veren, satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde bitirilmesi gerekmektedir. nitelikli test sadece sonra, depoda saklanabilir izin malzemeler, aksi halde hammadde kabul edilmez veya üretim prosedürünün bir parçası olmaz.

Biz yarı mamul ve bitmiş ürünlerin kalite kontrol kompozisyon muayene ve spektrometresi analiz yöntemini kullanıyoruz. Biz, yuvarlak külçe kalite, sıkmak kalite için mesleki yöntemler özel kullanımı, kalite ve devriye kontrolleri üretimin her ders garanti etmek için-bitmiş ürünler. Biz hiç ihmal olduğunu garanti altına almak için ürün gerçekleştirme her ders önemli kalite kontrol noktaları kurmak.

Fenglu Çin'in alüminyum ürünleri işletmeler arasında en gelişmiş ve komple ürün denetimi ekipmanları kullanmaktadır. Bu sistem ,10-5000nm ultrasonik hata test evrensel ralli test makinesi, tuz sprey testi kutu, bilgisayar parlak metre, 50 × -1500 × metalurjik mikroskop, Q-SUN xenon ışık test kutusu, Luomi ürünleri doğrudan okumalı spektrometreler, 100 kN mikroelektronik dahil dedektörleri, vikat yumuşama noktası / ısı eğilme test cihazları, Baerhuoke girinti deney aleti, spektrofotometri renk ölçme aleti vb