1. Ev
  2. Ürünler
Alüminyum Profilleri, Alüminyum ekstrüzyon Fenglu Çin'in en büyük alüminyum ekstrüzyon ve alüminyum profil üreticisidir. Biz alüminyum ekstrüzyon borular, tüpler, alüminyum ekstrüzyon korkuluk, alüminyum ekstrüzyon soğutucu, vb sağlar. Biz alüminyum dikdörtgen boru ekstrüzyon gibi kaliteli özel alüminyum ekstrüzyon profil ve standart alüminyum ekstrüzyon profil, üretmekteyiz.
Alüminyum Yedek Parça İmal Biz geniş bir yelpaze ile fabrikasyon alüminyum kapak, panel, alüminyum üretim çit, parmaklık imalatı yanı sıra alüminyum çerçeve ve küpeşte imalatçılar, donanım, döküm, kavisli ve özel alüminyum imalatçılar gibi alüminyum imalat parçaları dahil olmak üzere alüminyum imalatlar yapmaktayiz.
Alüminyum Pencere Fenglu Çin tabanlı bir alüminyum pencere üreticisidir. Biz çeşitli tasarımları alüminyum pencere ve alüminyum kapı gibi bize alüminyum sürgülü pencere ve kanatlı pencere sunmaktadır.
Alüminyum Kapı Bu sayfada Çin li Fenglu Alüminyum Şirketi Ltd alüminyum kapı özellikleri bulunuyor. Fenglu dış alüminyum kapı, giriş alüminyum kapı, iç kapılar alüminyum, alüminyum kayar kapı ve alüminyum kanat kapılar sunuyor.