1. Ev
  2. Teknoloji
  3. Kalite Kontrol

"Uluslararası Kalite, Fenglu Alüminyum Ürünler" temel kriteridir.
Firmamız kalite kontrol ilkesi olarak "Kalite Enterprise Life" ısrar ediyor. 2000, ISO14001: 2004, OHSAS18001: Biz 1999, Norveç DNV, Çin'in askeri sanayi kalite sistemi, vb Biz düzenli bir kalite yönetim sistemi oluşturmuş, ISO9001 gibi birçok uluslararası standart yönetim sistemleri ve ürün kalite sertifikaları geçen ilk şirketlerden biri Çin'de kalite denetim gözetim ürünleri muafiyet almak için. "Uluslararası Standart Ürünleri Sertifikası benimsenmesi", "Guangdong Eyaleti Guangdong Ünlü Marka Famous Ürünleri", "Çin Famous Marka"ve "Ünlü Çin Ürünler"sertifikalarını aldık.
Firmamız kesinlikle " kalifiye olmayan ürünler üretmek değil, kalifiye olmayan hammadde kullanmayan kalifiye olmayan ürünler göndermek yok"kalite kontrol kural uygulamalarını izlemiştir. Biz kalite izleme ilke olarak inanıyoruz "eski ders tespit mektup ders, kendi kendine algılama kalite algılama izleme ile birleştiriyor." Bizim kalite kontrol merkezinde, yüksek kaliteli ve uzun vadeli istikrarın sağlanması, başından sonuna kadar inceleniyor. Biz 320 kalite kontrol çalışanı ve ulusal kalite kontrol ve yeterlilik almış 15 kişilik eğitim elemanına sahibiz. Biz 450 servis istasyonu ve "satış sonrası"teklif ücretsiz danışma hattı hizmeti kurmaktayız.
Kalitenin karakter olduğuna inanıyoruz. "Bizim en istikrarlı ürünümüz, kalitemizdir" biz rekabet pazarında üst sıralarda yer kazandık.