1. Ev
  2. Teknoloji
    1. Üretim SistemiFenglu Çin in önde gelen alüminyum ekstrüzyon ve üretici gelişmiş ekipman ve teknoloji ye dayanır. Ar-Ge, üretim ve pazarlama entegre alüminyum ürünler tam bir yelpazesi sunuyoru
    1. EkipmanFenglu olarak 100'den fazla ekstrüzyon üretim hattimiz var. 550 ton ile 10000 ton arasında değişen kapasiteye sahip yerlerimiz Japonya ve Tayvan Eyaleti tanıtıldı Biz de uzunluğu 12.5m kadar ürün üretim yapabiliriz İngiltere ve Fransa sırasıyla tanıtıldı toz boya ve PVDF üretim hatları, kendi.
    1. Ürün İncelemeFirmamızın ürün kalitesi kontrol satınalma hammadde kontrol, yarı bitmiş ürünler muayene kontrolü ve bitmiş ürünlerin son muayene de dahil olmak üzere, ürünlerin üretim ders dayanmaktadır.
    1. Kalite KontrolFirmamız kalite kontrol ilkesi olarak "Kalite Enterprise Life" ısrar ediyor. 2000, ISO14001: 2004, OHSAS18001: Biz 1999, Norveç DNV, Çin'in askeri sanayi kalite sistemi, vb Biz düzenli bir kalite yönetim sistemi oluşturmuş, ISO9001 gibi birçok uluslararası standart yönetim sistemleri ve ürün kalite sertifikaları geçen ilk şirketlerden biri Çin'de kalite denetim gözetim ürünleri muafiyet almak için.